SZKOŁA PODSTAWOWA
im. mjra pil. JERZEGO ISZKOWSKIEGO
w TĘGOBORZY

33-312 Tęgoborze, ul. św.Floriana 18, tel/fax 18 444 90 19, 606 769 252   
email:
  szkolateg@gmail.com

Z dniem 1 września 2017 do Szkoły Podstawowej włączono byłe Gimnazjum
w Tęgoborzy, tworząc Szkołę Podstawową z oddziałami gimnazjalnymi.

Informacje o oddziałach gimnazjalnych  tutajwww.gim-tegoborze.iap.pl/


 

Dzień Babci i Dziadka


 W dniu 23 stycznia 2018 w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Seniorów na uroczystość  zaprosiły dzieci z grup przedszkolnych.

Już przy  wejściu dostojni goście  byli witani przez rodziców, którzy przygotowali pyszne ciasta na słodki poczęstunek. Uroczystość się udała, bo goście dopisali – prawie wszystkie miejsca były zajęte, a dzieci zaprezentowały się znakomicie w tańcach, scenkach i recytacjach.

Grupa 0a przedstawiła  taniec śnieżynek i bałwanków,  grupa 0b wykonała taniec belgijski, a dzieci z grupy 0c zatańczyły twista. Nie zabrakło humoru i zabawy - maluchy z 0b pokazały humorystyczną scenkę "Dziadek, stołek i rosołek", zaś dzieci z 0c muzyczną interpretację "Rzepki" . Goście obejrzeli też wyjątkowy koncert życzeń w wykonaniu dzieci z grupy 0a.

Ponadto recytowano wiele wierszy,  a wszystkie wnuczęta ochoczo śpiewały piosenki dla babć i dziadków.
Do występów dzieci przygotowały ich wychowawczynie – panie: Małgorzata Mółka, Ewelina Wilczkiewicz i Elżbieta Kosecka –Rokosz.

W przygotowania do uroczystości włączyli się również rodzice , którzy  przygotowali stroje i poczęstunek dla babć i dziadków.

Na uroczystości była również obecna pani wicedyrektor Irena Basta. 

                     

Autor: Anna Zając
Odwiedzin :

powrót do strony głównej