SZKOŁA PODSTAWOWA
im. mjra pil. JERZEGO ISZKOWSKIEGO
w TĘGOBORZY

33-312 Tęgoborze 128, tel/fax 18 444 90 19, 606 769 252   
email:
  szkolateg@gmail.com

Z dniem 1 września 2017 do Szkoły Podstawowej włączono byłe Gimnazjum
w Tęgoborzy, tworząc Szkołę Podstawową z oddziałami gimnazjalnymi.

Informacje o oddziałach gimnazjalnych  tutajwww.gim-tegoborze.iap.pl/


 

Strona główna -> Rodzicu - przeczytaj!

Szanowni Rodzice!

W związku ze zgłoszeniami od kilku osób, że zauważono pasożyty we włosach dzieci, Dyrekcja szkoły zwraca się z prośbą, aby rodzice skontrolowali włosy swojemu dziecku i (w razie potrzeby)  podjęli stosowną kurację. W trosce o zdrowie uczniów, ze swej strony skierowaliśmy ten komunikat do dzieci podczas apelu szkolnego w dniu 31.10.2014.  
Informujemy, ze zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, dzieci w szkole nie mogą być kontrolowane przez higienistkę szkolną, dlatego też zwróciliśmy się do Państwa z prośbą o wyrazenie zgody na przeprowadzenie kontroli. Wszyscy zapytani Rodzice odpowiedzieli pozytywnie na ten temat. Informujemy zatem, że w dniu 4 grudnia 2014 przeprowadzona zostanie akcja sprawdzania włosów u dzieci. Zapewniamy dyskrecję podczas badania - rodzice zostaną powiadomieni osobiście w razie wykrycia pasożytów u dziecka.

Ponizej zamieszczamy link do artykułu poświęconego profilaktyce i zwalczaniu pasożytów u dzieci. W razie wątpliwości prosimy zasięgnąć porady w Ośrodku Zdrowia.

wicedyrektor Anna Zając

Aby przeczytać, kliknij tutaj...

 

Odwiedzin :

powrót do strony głównej